Gastenboek

Het Gastenboek is bedoeld voor een bedankje voor de Consulenten.

Plaats een bedankje in het gastenboek Klik hier


Els: Arlette

Dank je wel Arlette, het was weer bijzonder. dank u wel voor u hulp. Ik heb er altijd zoveel aan uw woorden. U bent echt geweldig een Topper. Gr Els

Els

Dank je wel Astar. Het was een mooie reading ik ben echt wel benieuwd hoe het verder zal gaan. Ik zal het wel afwachten. Gr Els

14/11/2021

Lieve atenea je bent echt goud waard !!! Zo eerlijk en zo lief , voor alles geeft zij uitgebreid informatie!!! Alles wat ik vraag weet zij het antwoord ook over verleden zo wow hoe kan dat zij weet alle voorspellingen te zeggen, ook dingen die ze echt echt niet kan weten ….

Els: Linda

Dank je wel Lieve Linda. Je bent heel bijzonder en helpt mensen graag. Daar heb je echt wat aan.Fijn dat je ook detijd neemt en een luisteren oor bent dat vind ik heel bijzonder. ik ben u eerste reactie met een mooie dikke 10!

Els

Hallo Angel, Dank je wel voor deze mooie reading. U bent echt Puur en Zuiver. Geweldig. Dank je wel voor alles Gr Els

Natalie: Cenna 

Lieve Cenna, ik wil je nogmaals hartelijk dank zeggen voor het chat gesprek van zaterdagavond laat, 14-11-2021, was heel verhelderend voor mij,,.,ik voel me nu ook stukken beter, het ging weer over dezelfde Man die op dit moment even de weg kwijt is....zo fijn om met jou te praten, zo vertrouwd ook, ik zie je nu ook als een goede vriendin die je met raad en daad bijstaat als ik dat nodig heb...ik hou je op de hoogte lieverd, dikke knuff en Godbless you..:-)

Annemiek: Lisa

Ben benieuwd. Als het zo zal zijn ben ik heel gelukkig.

Xxx: Josje

Wat een fijn en goed gesprek! Typt snel, is duidelijk, humor, lief en geweldige tips. Tot snel en dank je wel voor het zenden van positieve energie.

Anoniem

Lieve Manuela, Ik heb je deze week 2 keer gesproken over de liefde. En ik kon het nauwelijks geloven dat je zag dat hij de liefde zou verklaren, toch is het vandaag gebeurt! Ongelofelijk vrouw enorm bedankt het is echt uitgekomen. Ik spreek je snel weer. X

Annemiek

Toch maar weer even een revieuw maken, want zij heeft er echt veel te weinig. Ze is zoooo kundig en weet veel. Supersnel ook met antwoorden. Een Topper op deze site!!
Vorige 1 ... 474 475 476 477 478 479 480 ... 1221 Volgende