Gastenboek
Het Gastenboek is bedoeld voor een bedankje voor de Consulenten.Plaats een bedankje in het gastenboek Klik hier

Ik.
Mijn god wat is hope goed.. zeker met al mijn gedram... alles.klopt tot nu toe.. tijdstip lokatie eind van de week enz enz enz... wat een gave heeft deze dame .
marina
ze is goed!lief en oprecht...
Anoniem
Hoop jou binnenkort te kunnen zeggen dat je gelijk hebt. Je bracht al zeker de rust terug in mij.
Ayse460
Lieve Anita, dank je voor de reading. Was helaas niet waar ik op had gehoopt, maar ik ga zeker doen wat jij zei. Jij hebt mijn gevoel gewoon bevestigt en de twijfel om het wel of niet te doen weggehaald. Dat had ik nodig!! Nogmaals dank je wel.
Marianne
Lieve Guilia, Meid wat ben jij goed! Je gaf snel antwoorden en treffend ook. Kon alles herkennen over wie het ging. We zijn inderdaad weer in contact, blij dat ik je wijze raad heb opgevolgd, jij was de enige die positief was, CHAPEAU!! Grt, Marianne.
Kelly
Wow wat ben jij fantastisch goed! Je hebt al 3 keer iets mogen voorspellen wat ook zo goed is uitgekomen! Ik hou je op de hoogte lieve Faya
Nadia
Lieve en aangename damen Om mee te praten.
S
Bedankt zeus, als het waar is wat jij mij verteld dat zich nu aan het afspelen is dan is dat echt een ware geschenk uit de hemel! Ik hoop echt dat je gelijk hebt. En dan is alles wat ik nu aan het doorstaan ben het waard....Time will tell. Je bent in ieder geval wel heel lief en aangenaam. Ik kon je niet meer bedanken voor het gesprek en geruststelling. Bij deze gedaan.
Laura De Meyer
Dag Morna, Het was een zeer fijn gesprek!! Deed me echt goed! Men credit was op daarom dat ik wegviel sorry daarvoor.
marina
ik kon niet slapen had vragen en voelde dingen ik vroeg het aan fleur en kreeg wat ik voelde!!fleur is recht door zee heel.fijn!nu hopen dat uitkomtVorige | 1 | ... | 921 | 922 | 923 | 924 | 925 | 926 | 927 | ... | 1206 | Volgende |