Gastenboek
Het Gastenboek is bedoeld voor een bedankje voor de Consulenten.Plaats een bedankje in het gastenboek Klik hier

Sylvie:
Albert
Topper echt hij ziet niet alleen veel het komt ook uit. Wil je weten waar je staat? Kom dan zeker tot bij Albert :)

Marco B:
Lifecoach Lou
Zeker betrouwbaar, zag heel goed wat er aan de hand was dus ik ben zeer tevreden, kom zeker terug

Marijke:
Mary
Typt snel en geeft duidelijke antwoorden. Dank voor je advies, neem het zeker mee. Geweldig in 1 woord.

Arie:
Henry
Fijne gesprekken en vriendelijke man. Xxx

Anke :
Chantal
Geweldige vrouw!

A:
Lisa
Geweldig, helder, snel en duidelijk.

Annemiek:
Cenna
CENNA,Wat een geluk dat ik jou heb gevraagd per email. Heel uitgebreide antwoorden op alles wat ik wilde weten. Jij blijft toch een klasse apart. Ik weet nu waar ik aan tie ben en ben ook heel venieuwd naar dat verrassende aspect aan of bij het huis. En idd. Eigenlijk wordt het steeds duidelijker, geen huis in de middle of nowhere, maar een rustgevend huisje bij een levendig dorpje. Ik ben zooooo benieuwd! Laat straks weten. Fijn weekend en heel erg veel dank Cenna.

Els:
Ayla Abundantia
Ik dank u voor de reading van vanavond. Ik ben echt benieuwd deze maandag en laat het u zeker weten wat er is uitgekomen. U bent een prettig iemand en heel succes hier op deze site. Gr Els.

Marco B:
Medium Rahela
Ik band Rahela echt heel goed, dat wil ik hier zeker benadrukken, ik gaf haar weinig info maar zij wist dingen te vertellen die ze niet kon weten, echt een aanradder

J:
Linda
Ik heb een heel fijn consult gehad van Linda. Met een geboortedatum en foto krijgt ze erg veel informatie door en kan ze de situatie goed schetsen. Geeft ook goede adviezen hoe je de situatie het beste kan aanpakken. Wat ik ook erg prettig vind is dat ze in lange paragrafen typt. Al met al komt ze erg leuk, lief en puur over, een aanrader!
Vorige | 1 | ... | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | ... | 1202 | Volgende |